AST Group - autožeriavy a plošiny na prenájom

 

AST ako spojenie dvoch lídrov v oblasti autožeriavov

 

Spoločnosť AST Group, s. r. o., vznikla spojením dvoch silných firiem, ktoré sa dlhodobo špecializovali na prenájom autožeriavov a plošín. Firma Autožeriavy Staňo funguje od roku 1998 v Trenčíne a v okolí, firma Tomášik Autožeriavy prenajíma žeriavy v Trnave od roku 1995.

 

 

Spojením spoločností vznikla najväčšia slovenská firma zameraná na prenájom autožeriavov a vysokozdvižných plošín. Roky skúseností, bohatá prax v odvetví, zodpovedný prístup a spoľahlivý personál sú zárukou dobre odvedenej práce na akejkoľvek zákazke.

 

 

 

Prenájom od nás, výhody pre vás

 

 

 

Najväčší slovenský vozový park

Disponujeme takmer 30-timi vlastnými autožeriavmi. Sme pripravení pokryť aj náročnejšie služby, pretože na to máme kapacity.

 

 

 

Kvalifikovaná obsluha

Žeriavy, plošiny či stavebné stroje vždy obsluhuje náš skúsený, zodpovedný personál, ktorý má všetky dôležité oprávnenia a skúšky.

 

 

 

Prenájom po celom Slovensku

Prevádzkujeme štyri vozové parky – v Trnave, v Bratislave, v Trenčíne a v Dubnici nad Váhom. Máme široký záber aj dosah. Služby poskytujeme v rámci celej republiky.

 

 

 

Pravidelný, vlastný servis žeriavov

Všetky stroje pravidelne podrobujeme revíziám. V prípade náhodnej poruchy nečakáme v servise v rade, máme vlastný servis, vlastných servisných technikov.

 

 

 

Všetky problémy riešime za vás

Všetky technické náležitosti ohľadom práce žeriavu či plošiny riešime my. Zákazník nám zadá objednávku a o nič viac sa starať nemusí.

 

 

 

Obhliadka pred začiatkom práce

V prípade potreby alebo v prípade zložitejšej zákazky si vopred prídeme pozrieť miesto, na ktorom sa práce majú vykonať. Prekonzultujeme možnosti, riešenia.

 

 

 

Objednať autožeriav

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia